WYNAJEM

Wynajem minikoparek

Jeśli potrzebujesz koparki, ale na terenie nie ma wystarczająco miejsca, aby skorzystać z tradycyjnej maszyny budowlanej, to polecamy wynajem minikoparek. Są to maszyny, które znajdują szerokie zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie zmieści się koparka o tradycyjnych wymiarach. Zaletami minikoparek są znacznie mniejsze rozmiary oraz zwrotność, dzięki której maszyny mogą z powodzeniem manewrować w ciasnych przestrzeniach. Z tego powodu doskonale sprawdzają się w pracach porządkowych oraz przy zagospodarowaniu i pielęgnacji terenów zielonych.

Wypożyczalnia maszyn budowlanych przygotowała dla Ciebie atrakcyjną ofertę, dlatego zamiast kosztownej inwestycji w nowe urządzenie możesz wybrać wynajem minikoparek. W asortymencie mamy modele Bobcat, JCG, Komatsu – to marki, które gwarantują sprawność i niezawodność naszych maszyn. Dodatkowo dba o nie również nasz serwis techniczny. Do dyspozycji masz modele, które różnią się głębokością kopania, pojemnością oraz zasięgiem łyżki. Jeśli nie wiesz, jaki typ urządzenia wybrać do swojej firmy, oferujemy wynajem minikoparek wraz z doradztwem. Pomożemy rozwiązać problem, a także dostarczymy wybraną maszynę we wskazane miejsce. Naszym Klientom oferujemy również wynajem miniładowarek Bobcat. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, ponieważ w wypożyczalni dostępne są różne maszyny oraz sprzęty.

Jak zbudowana jest minikoparka?

Minikoparka to koparka charakteryzująca się znacznie mniejszym rozmiarem. Jej budowa składa się z napędu gąsienicowego, a także łyżki. Gąsienice sprawiają, że maszyna doskonale radzi sobie na terenach o trudnych podłożach, jak np. grząski grunt. W minikoparkach wyróżnia się trzy rodzaje łyżek:

  • zabierakowe,
  • wygarniające,
  • chwytakowe.

Łyżki różnią się przede wszystkim zastosowaniem, kształtem oraz szerokością. Należy je dobrać do własnych potrzeb. Minikoparki to uniwersalne maszyny, wykorzystywane głównie podczas prac elektroinstalacyjnych, gazowniczych czy wodno-kanalizacyjnych. Przydają się również do kształtowania terenu oraz w wielu pracach na budowie. Na uwagę zasługuje także ich łatwy transport, ponieważ ze względu na małe rozmiary minikoparek mogą być one przewożone za pomocą lawety bądź przyczepy samochodowej.