WYNAJEM

Wynajem ładowarek przegubowych

W naszej wypożyczalni możliwy jest wynajem ładowarek przegubowych. Są to maszyny uniwersalne, które sprawdzają się zarówno podczas realizacji inwestycji budowlanych, jak i w miejscach załadunku i rozładunku towarów czy podczas prac porządkowych. Wyróżnia je duży udźwig – zapewniany przez solidny i bardzo wytrzymały układ hydrauliczny. Jeśli poszukujesz ładowarki przegubowej do wykonania konkretnej pracy, znajdziesz ją w ofercie naszej wypożyczalni. W asortymencie mamy doskonałe i sprawdzone modele marki Kramer o nośności 2000 i 4000 kg. Urządzenia wyposażone są w łyżkę o pojemności 1m3 i szerokości odpowiednio 1750 i 1850 mm.

Wypożyczalnia maszyn budowlanych dysponuje własnym serwisem, dzięki czemu wynajmowane przez nas urządzenia są w pełni sprawne i gotowe do pracy. Oferujemy korzystne warunku najmu oraz możliwość dostarczenia maszyny bezpośrednio na plac budowy lub w inne, wskazane przez Klienta miejsce. Wynajem ładowarek przegubowych to korzystna alternatywa dla ich zakupu, a także rozwiązanie problemu przestoju, gdy posiadany sprzęt ulegnie awarii.

W jakim celu wykorzystuje się ładowarki przegubowe?

Ładowarki przegubowe najczęściej są wykorzystywane do wybierania gruntu, a także do przenoszenia materiałów budowlanych na terenie budowy. Maszyny służą również do niewielkich wyburzeń. Przydają się przede wszystkim na placu budowy, ponieważ za ich pomocą można wykonać wiele różnych czynności budowlanych. Obsługa ładowarek przegubowych nie jest trudna, a praca staje się dzięki nim przyjemniejsza i łatwiejsza.