WYNAJEM

Wynajem kontenerów

Przygotowaliśmy ofertę kontenerów na wynajem. Dla naszych Klientów dostępne są m.in. mobilne kontenery magazynowe, które można wykorzystywać zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Najczęściej służą one w sektorze handlowym, przemysłowym oraz komunalnym. Sprawdzają się również podczas organizacji różnych wydarzeń i na budowie. Można w nich przechowywać i przewozić niezbędne towary, materiały budowlane oraz narzędzia. Wynajem kontenerów zapewnia dodatkową przestrzeń za niewielką cenę, dlatego tak wiele osób prywatnych i firm decyduje się na skorzystanie z tej usługi.

W ofercie mamy także kontenery sanitarne oraz socjalne. Pierwsze z nich pozwalają stworzyć komfortowe warunki na terenie różnych wydarzeń, w zakładach oraz na budowie. Wyposażone są w bieżącą wodę, dzięki czemu możliwe jest skorzystanie z prysznica czy załatwienie potrzeb fizjologicznych. Ich elastyczna konstrukcja umożliwia połączenie kontenerów sanitarnych z socjalnymi. Mobilne kontenery można ustawić zarówno na terenie prywatnym, jak i publicznym. Sprawdzają się na polach namiotowych oraz kempingach.

Wynajem kontenera biurowego to idealna propozycja dla Klientów pragnących mieć kawałek spokojnej przestrzeni na budowie czy obiektach sportowych. Może być on wyposażony w szafki, siedziska, półki oraz wieszaki. Możliwe jest również zainstalowanie w nim klimatyzacji i ogrzewania elektrycznego. Dużą zaletę kontenerów na wynajem stanowi ich mobilność. Dzięki temu można je przewieźć w dowolne miejsce i korzystać z nich tak długo, jak jest potrzeba.