WYNAJEM

Wynajem kluczy

Nasi Klienci cenią sobie możliwość wynajmu kluczy. W ofercie posiadamy klucze udarowe oraz klucze dynamometryczne. Dostępny klucz udarowy elektryczny Makita 6906 posiada włącznik wahadłowy, który umożliwia łatwą zmianę kierunku bez konieczności używania drugiej ręki. Narzędzie wyposażone jest w precyzyjną przekładnię i konstrukcję łożyska kulkowego oraz igiełkowego. Wpływa to na płynne i wydajne przenoszenie mocy, a także dłuższą żywotność klucza. Operator obsługujący to narzędzie ma możliwość obrotu bocznego uchwytu o 360 stopni, co zapewnia wygodną pracę.

Wynajem klucza udarowego elektrycznego to idealna propozycja dla osób, które potrzebują narzędzia do wykonania jednego zlecenia. Skorzystanie z naszej oferty umożliwia wypożyczenie sprzętu bez konieczności zakupu nowego urządzenia. Klucz udarowy elektryczny doskonale sprawdza się do połączeń twardych, a jego aluminiowa obudowa przekładni wykazuje odporność na uderzenia. Obudowę całego narzędzia chroni gumowy zderzak. Klucz jest podwójnie izolowany i posiada przewód o długości 2,5 metra.

Do czego służy klucz dynamometryczny?

Na wynajem oferujemy również klucz dynamometryczny, który służy do precyzyjnego dokręcania ślub oraz nakrętek z użyciem odpowiedniej siły. Śruby często ulegają przekręceniu – ma na to wpływ zbyt duża siła, jaka jest używana do ich dokręcenia. Klucz dynamometryczny temu przeciwdziała, ponieważ zapewnia pracę z określoną przez producenta danego elementu siłą. Kiedy śruba zostanie zamontowana solidnie, usłyszysz wyraźne kliknięcie, oznaczające, że należy przestać dokręcać. Klucz jest zbudowany m.in. ze sprężyny, dzięki której narzędzie odpowiednio dostosowuje się do zalecanego napięcia.