WYNAJEM

Wynajem bruzdownic

Naszym Klientom oferujemy wynajem bruzdownic, czyli narzędzi, dzięki którym możliwe jest sprawne wykonanie równych wgłębień przeznaczonych na rury oraz kable. Maszyny mogą być wyposażone w różne tarcze i parametry, co wpływa na jakość ich pracy. W zależności od budowy urządzenia, wykorzystywane jest ono do drewna, betonu, a także innych materiałów budowlanych. Bruzdownica pozwala na wykonanie w podłożu dwóch równoległych szczelin, między którymi pozostaje materiał – można go usunąć za pomocą młota obrotowo-udarowego bądź młota kującego. Stosowanie bruzdownicy związane jest z powstawaniem dużej ilości pyłu, dlatego narzędzie jest wyposażone w specjalne króćce, dzięki którym możliwe jest podłączenie odkurzacza.

Nasza wypożyczalnia oferuje wynajem bruzdownicy Bosch GNF 20 CA. Urządzenie charakteryzuje się niską wagą, co zapewnia wygodną i łatwą pracę. Ponadto wyróżnia się ergonomiczną oraz bezpieczną obsługą, a także zapewnia stałą prędkość obrotową. Wypożyczenie maszyny okazuje się dobrym pomysłem przede wszystkim dla osób, które potrzebują bruzdownicy do jednego zlecenia. Wynajem pozwala zaoszczędzić pieniądze, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dodatkowe wyposażenie bruzdownicy

Bruzdownica zazwyczaj posiada kilka tarcz. Warto jednak wyposażyć się w dodatkowe sztuki, ponieważ tylko wysokiej jakości tarcze zapewniają sprawną i wygodną obsługę urządzenia. Najlepiej kupować produkty pochodzące od renomowanych producentów. Wybierając bruzdownicę, należy również zwrócić uwagę, czy urządzenie posiada możliwość przyłącza do odkurzacza. Jest to bardzo istotne, ponieważ podczas pracy z tą maszyną powstaje kurz, który najlepiej od razu usuwać odkurzaczem.