WYNAJEM

Wynajem betoniarek

Wynajem betoniarek to doskonała propozycja dla osób, które potrzebują urządzenia na wykonanie zlecenia i nie chcą przepłacać. Jednym z materiałów, który w dużych ilościach wykorzystuje się na placu budowy, jest beton. Przygotowanie mieszanki wody, piasku i cementu wymaga odpowiedniego urządzenia, jakim jest betoniarka. Nasza wypożyczalnia sprzętu budowlanego oferuje uniwersalne betoniarki o pojemności 130 litrów. Maszyny doskonale sprawdzą się zarówno na profesjonalnych budowach, jak i wówczas, gdy właściciel domu planuje własnoręczne wykonanie tarasu lub podjazdu przed budynkiem.

Wynajem betoniarki pozwala zaoszczędzić środki przeznaczone na zakup tego urządzenia. Jest to szczególnie opłacalne w przypadku jednorazowych zleceń lub prac wykonywanych prywatnie. Wynajem to także doskonałe rozwiązanie, gdy posiadana przez firmę maszyna ulegnie awarii. Betoniarka Belle z naszej oferty wyposażona jest w silnik elektryczny o mocy 0,56 kW i przystosowana do zasilania 230 V. Zapewniamy profesjonalne urządzenie, które poradzi sobie z każdym zadaniem na budowie. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Do czego może być wykorzystywana betoniarka?

Betoniarka przydaje się przede wszystkim na budowie, ponieważ przeznaczona jest do przygotowywania betonu. Z jej pomocą możliwe jest sprawne uzyskanie mieszanki m.in. na ławy fundamentowe, stropy czy nadproża. Przygotowanie betonu klasy C 8/10 lub C 12/15 w betoniarce jest proste. Nieco bardziej skomplikowane okazuje się uzyskanie betonu klasy C16/20 bądź wyższej, gdyż wymagają one dokładnego doboru, a także precyzyjnego odmierzenia składników.

Betoniarka może być wykorzystywana również do przygotowywania zapraw tynkarskich oraz murarskich. Urządzenie okazuje się niezbędne na budowie, gdzie najważniejszą rolę odgrywa odpowiednio zrobiony beton. Z tego powodu zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu betoniarki. Zapewniamy możliwość wypożyczenia sprawnego urządzenia – koszt usługi jest ustalany indywidualnie z Klientem i zależy przede wszystkim od długości wynajmu.