Wynajem sprzętu budowlanego wysokiej jakości

Firma Mobil Serwis działa głównie jako wypożyczalnia sprzętu budowlanego i narzędzi. Oferujemy też dzierżawę akcesoriów pomocniczych. Nasze usługi stanowią korzystną alternatywę dla kosztownego zakupu. Jeśli w pracy stale wykorzystujesz różne maszyny budowlane, oferowany przez nas wynajem stwarza możliwość dużej elastyczności w przyjmowaniu zleceń dla Twojej firmy.

Prowadzona przez nas wypożyczalnia sprzętu budowlanego to atrakcyjna propozycja dla osób, które otrzymały intratne zlecenie, a nie dysponują właściwym wyposażeniem. Wynajem gwarantuje również możliwość dotrzymania terminu zlecenia, jeżeli Twoje maszyny są za mało wydajne i potrzebujesz dodatkowego sprzętu. Oferujemy korzystne zasady współpracy i atrakcyjne ceny wynajmu, a dodatkowo zapewniamy transport sprzętu w miejsce, które wskażesz.

Wysoka jakość świadczonych usług

W Mobil Serwis dbamy o wysokie standardy usług i pełne zadowolenie Klienta. Z tego powodu w naszym asortymencie znajdziesz urządzenia i dodatkowe wyposażenie z wielu różnych grup, a także wszystkie podstawowe maszyny budowlane. Wynajem agregatów prądotwórczych, nagrzewnic, minikoparek i masztów oświetleniowych to tylko kilka z wielu propozycji. Naszym Klientom zapewniamy możliwość wypożyczenia ogrodzeń budowlanych i barier BHP. Oferujemy odpowiedni sprzęt do prac przy zagospodarowaniu terenu – zajmujemy się bowiem wynajmem narzędzi ogrodniczych. W asortymencie znajdziesz aż 5000 propozycji, wśród których z pewnością są też artykuły niezbędne do pracy Twojej firmy.

Przedstawiamy ciekawe warunki wynajmu sprzętu budowlanego. Zależy nam na Twoim zadowoleniu, dlatego do realizacji zlecenia podchodzimy profesjonalnie i sumiennie. Pilnujemy ustalonych terminów i dbamy, aby jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych Klientów. Oferujemy również pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu i narzędzi. Jeśli masz pytania, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to możliwe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i usługami serwisowymi!