Usługi budowlane – prace ziemne i transportowe

Wypożyczalnia Mobil Serwis dysponuje bogatą flotą. Wykorzystujemy ją również do świadczenia naszym Klientom różnych usług. Realizujesz inwestycję, która wymaga zniwelowania terenu pod budowę lub wykonania wykopu? Nie musisz wypożyczać koparki i martwić się o uprawnienia jej operatora. Oferujemy wynajem maszyny wraz z obsługą i pełnym bakiem paliwa.

Korzystając z naszej oferty, oszczędzasz czas i pieniądze. Nasz operator z dużym doświadczeniem wykona zadanie znacznie sprawniej i w o wiele krótszym czasie, a Ty zapłacisz tylko za przepracowane przez niego godziny.

W ofercie usług dodatkowych znajdziesz wiele propozycji. Wynajmujemy między innymi zamiatarki z operatorem, beczkowozy, koparkoładowarki i samochody samowyładowcze. Realizujemy również transport towarów. W naszej flocie mamy busy o różnej ładowności oraz samochody specjalne. Wynajem minikoparek czy samochodów transportowych z kierowcą lub operatorem realizowany jest zgodnie z ustalonym cennikiem. Dlatego przed wyborem naszej usługi możesz skalkulować koszty. W ten sposób przekonasz się, że to się opłaca. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług. W razie pytań bądź wątpliwości pozostajemy do Twojej dyspozycji zarówno przed rozpoczęciem współpracy, jak i podczas jej trwania.

Katalog