O FIRMIE

Wynajem maszyn budowlanych
– szeroka oferta

logoMS 2 - O Firmie

Mobil Serwis to szybko rozwijająca się firma, która swoje działania opiera wyłącznie na polskim kapitale. Postanowiliśmy stworzyć ją i nieustannie rozwijać. Wprowadzamy do oferty nowe produkty, ponieważ zależy nam na spełnianiu potrzeb i oczekiwań Klientów. Doskonale odnajdujemy się w branży budowlanej i mamy nadzieję, że każda osoba odwiedzająca naszą stronę, znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Naszym celem jest wyposażenie firmy w maszyny, sprzęt oraz akcesoria pomocnicze odpowiednie zarówno dla dużych przedsiębiorstw, jak i niewielkich firm o zasięgu lokalnym.

Oferta składa się przede wszystkim z wynajmu maszyn budowlanych i specjalistycznych narzędzi, ale oprócz tego proponujemy Klientom zakup wielu innych artykułów potrzebnych podczas budowy, wykończenia bądź remontu domu czy mieszkania. Oferujemy m.in. duże maszyny, specjalistyczne narzędzia, sprzęty oraz urządzenia ogrodnicze, a także różne akcesoria umożliwiające natychmiastową możliwość podjęcia pracy wypożyczoną maszyną.

Od 2009 roku

Zapewniamy kompleksową obsługę każdego Klienta.
Oferujemy nie tylko wynajem sprzętu i maszyn budowlanych,
ale także serwis oraz transport produktów na terenie całej Polski. Skorzystanie z dodatkowej usługi pozwoli Ci zaoszczędzić czas. Złożone w naszej firmie zamówienia dostarczamy pod wskazane adresy. Bardzo istotne jest dla nas przestrzeganie terminów
i realizacja zleceń w jak najkrótszym czasie. Wierzymy, że sprawnie dostarczane maszyny budowlane zapewniają płynne wykonywanie zadań przez Klientów bez ryzyka przestojów, które bywają kosztowne.

Misja wypożyczalni sprzętu budowlanego

Naszą główną misją jest sprostać wymaganiom Klientów w zakresie:

– wysokiej jakości sprzętu,
– dostępności oferowanego asortymentu,
– szybkości działania.

Bardzo ważne jest dla nas zaufanie naszych odbiorców, dlatego też jesteśmy dostępni przez całą dobę. Jeśli interesuje Cię wynajem maszyn budowlanych – możesz je zamówić w każdej chwili, kontaktując się z nami telefonicznie.

Wierzymy, że nieszablonowe działania, elastyczność w zakresie wykonywanych prac oraz szybkość podejmowanych decyzji przyczyniły się do sukcesu, jaki niewątpliwie udało nam się osiągnąć. Dobra pozycja na rynku jednak nie zwalnia nas z obowiązku dalszego doskonalenia jakości obsługi i wzbogacania oferty.

Certyfikaty

ISO 9001:2015

logo_iqnet

ISO 14001:2015

logo_iqnet

ISO 45001:2018

logo_iqnet

Więcej o nas:

MS po pracy

Antonina Żarnawska

MS Driving Horse team