WYNAJEM

Wynajem sprzętu budowlanego i narzędzi

Głównym profilem działalności firmy Mobil Serwis jest wynajem sprzętu budowlanego i narzędzi, a także akcesoriów pomocniczych, takich jak ogrodzenia czy maszty oświetleniowe. Nasze usługi to doskonała alternatywa dla kosztownego zakupu, która daje możliwość rozwiązania problemu przestojów, jeśli wykorzystywana w czasie pracy maszyna ulegnie awarii.

W Mobil Serwis dbamy o wysokie standardy usług i pełne zadowolenie Klienta, dlatego w naszym asortymencie znajdziesz maszyny, urządzenia i dodatkowe wyposażenie z wielu różnych grup. Oferujemy wynajem nagrzewnic, minikoparek, agregatów prądotwórczych i masztów oświetleniowych. Naszym klientom proponujemy także wynajem ogrodzeń tymczasowych i budowlanych. Do prac przy zagospodarowaniu terenu odpowiedni sprzęt zapewni nasza wypożyczalnia narzędzi ogrodniczych. W asortymencie znajdziesz aż 3500 propozycji, wśród których z pewnością są też te niezbędne do pracy Twojej firmy.

Wynajem sprzętu budowlanego, w którym się specjalizujemy, to atrakcyjna propozycja dla Ciebie, jeśli otrzymałeś intratne zlecenie, a nie dysponujesz właściwym wyposażeniem. Wynajem zagwarantuje Ci również możliwość dotrzymania terminu zlecenia, jeśli Twoje maszyny są za mało wydajne i potrzebujesz dodatkowego sprzętu. Oferujemy korzystne zasady współpracy i atrakcyjne ceny wynajmu, a dodatkowo gwarantujemy transport sprzętu do miejsca, które wskażesz.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!Katalog