Wypożyczalnia sprzętu budowlanego – usługi

Wypożyczalnia maszyn budowlanych Mobil Serwis dysponuje bogatą flotą. Wykorzystujemy ją również do świadczenia naszym Klientom różnych usług. Jeśli realizujesz inwestycję, która wymaga zniwelowania terenu pod budowę lub wykonania wykopu, nie musisz wypożyczać koparki i martwić się o uprawnienia jej operatora. Oferujemy wynajem minikoparek wraz z obsługą i pełnym bakiem paliwa.

Korzystając z naszej oferty, oszczędzasz czas i pieniądze. Nasz operator z dużym doświadczeniem wykona zadanie znacznie sprawniej i w o wiele krótszym czasie, a Ty zapłacisz tylko za przepracowane przez niego godziny.

W naszej ofercie usług dodatkowych znajdziesz wiele propozycji. Proponujemy między innymi wynajem zamiatarek z operatorem, wynajem beczkowozów, koparkoładowarek i samochodów samowyładowczych, a także transport towarów. W naszej flocie posiadamy busy o różnej ładowności oraz samochody specjalne.

Wynajem minikoparek czy samochodów transportowych z kierowcą lub operatorem realizowany jest zgodnie z ustalonym cennikiem. Dlatego przed wyborem naszej usługi możesz skalkulować koszty. W ten sposób przekonasz się, że to się opłaca. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług.
Katalog